Kļūda
  • JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 958

Pasaules koru olimpiādes Lielkoncerts

Dalies:

Mežaparka Lielo estrādi, kur reizi piecos gados pulcējas Latvijas labākie kori, 13. jūlija vakarā, noslēdzot Pasaules koru olimpiādes pirmo daļu, pieskandinās pasaules apvienotais koris. Tas būs unikāls koncerts! Lielkoncerta dalībnieki tam gatavojušies vairāk nekā pusgadu, dažādās pasaules vietās regulāri sanākot uz kopmēģinājumiem, lai koncertā atskaņotu mūziku no dažādiem kontinentiem, dažādās valodās, bet vienotā izpratnē par mūzikas īpašo spēju tuvināt tautas un kultūras. Latviešu Dziesmusvētku klasisko repertuāru šoreiz papildinās gan opermūzika, gan amerikāņu gospeļu dziedājumi, bet 10 000 Latvijas koristiem līdzās Mežaparka estrādē stāsies aptuveni 7000 dziedātāju no visas pasaules.

10 000 Latvijas koru dziedātāju izpildījumā skanēs J. Vītola un Ausekļa "Gaismas pils", Emila Dārziņa un Aspazijas "Mēness starus stīgo", Valtera Kaminska "Mūžu mūžos būs dziesma" ar Imanta Ziedoņa vārdiem, Emila Melngaiļa "Jāņuvakars" ar latviešu tautas dziesmas vārdiem, tāpat arī latviešu tautas dziesmas "Dziedot dzimu, dziedot augu" (A. Kalniņa apdarē), "Rozēm kaisu istabiņu" (O. Grāvīša apdarē) u.c.

Koncerta otrajā pusē dziedātāji no visas pasaules kāps uz Mežaparka lielās skatuves, lai izpildītu Mārtiņa Brauna "Saule, Pērkons, Daugava" ar Raiņa vārdiem, Džuzepes Verdi Vergu kori no operas "Nabuko", spiričuelu "Oh Happy day", u.c.

Ieeja no 19:00. Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/events/perf/7657

rigas-dome-1

riga-2

biedriba-3