Kļūda
  • JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 954

Ziemassvētku koncerts pēc M. Meipsas - Dodžas stāsta „Sudraba slidas” motīviem

Dalies:

2011. gada 25. decembrī ĶĪPSALAS HALLĒ plkst. 17:00

2011. gada 26. decembrī ĶĪPSALAS HALLĒ plkst. 13:00

Ziemassvētku koncerts pēc Mērijas Meipsas - Dodžas stāsta „Sudraba slidas” motīviem.
Izcili mūziķi, lieliska mūzika, vēl nedzirdēti skaņdarbi īpaši veidotā Ziemassvētku programmā sniegs daudz prieka un mīlestības.
Koncertā piedalās solisti Ingus Pētersons, Annija Putniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, vokālā džeza grupa „Framest”, Profesionālais pūtēju orķestris „RĪGA”, jauniešu koris „Sonore”, kamerkoris "Austrums" un citi. Diriģents Mārtiņš Ozoliņš.

Programmā: dažādu gadsimtu komponistu Ziemassvētku laika orģinālmūzika, populāra latviešu komponistu mūzika un tradicionālās Ziemassvētku dziesmas mūsdienīgos aranžējumos.
Ziemassvētki ir laiks, kad mīlestība dara brīnumus, cerības piepildās un ticība ļauj īstenot visus labos nodomus. Arī Mērijas Meipsas-Dodžas aizkustinošajā stāstā „Sudraba slidas” par jauko holandiešu meiteni Grēteli un viņas krietno brāli Hansu ir laimīgas beigas, un līdzās mūzikai šī stāsta lappuses koncerta klausītājiem sagādās emocionāli bagātus un skaistus brīžus.
Koncerta mākslinieciskā vadītāja Ilona Breģe.
Koncertu rīko pasaulslaveno mūziklu “Mūzikas skaņas”, “Vestsaidas stāsts” un “Les Misérables” iestudējumu un koncertu producenti “BT 1 Music” ar Rīgas domes atbalstu.

Vairāk informācijas šeit.

rigas-dome-1

riga-2

biedriba-3