Kļūda
  • JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 954

Mīlas dziesmu koncerts

Dalies:

2009. gada 15. februārī LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBĀ plkst. 15:00

Jau trešo gadu Liepājā Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu kamerkoris "Intis" un Rīgas Latviešu biedrības nama jauktais koris "Austrums" sagatavojuši mīlas tēmai veltītu koncertu, atzīmējot Sv. Valentīna dienu.

 


Ievērojot tradīciju, mīlas dziesmu koncerta pamatā būs latviešu dzejnieku mīlestības caurstrāvotie garadarbi, šogad - Elzas Ķezberes dzeja, kuras mākslas pasaulē iezīmējas romantiskā ilgošanās un sapņošana līdz pat skaudrām sāpēm un ilgas pēc tuva cilvēka, pēc savām mājām un savas zemes, un Jāņa Grota dzeja, kura plašāk pazīstama ar viņa savulaik aizliegtajām Pēra Ginta vēstulēm Solveigai. Tēlos iejutīsies Lelde Kaupuža un Emīls Dreiblats.

Pērn klausītājus priecēja Raiņa un Aspazijas dzeja, kurā strāvoja Aspazijai raksturīgais romantiskais patoss un "jaunās pasaules" vai "jaunā laika" sludināšana un Raiņa dzejas kodolīgums un izteiksmīgums. Savukārt 2007.gada koncerta vadlīnija bija Ērika Ādamsona un Mirdzas Ķempes mīlas vēstules, kas saista ar savu humoru, smalko stilu un erotisko izjūtu bagātību.

Mīlas dziesmu koncertā skanēs arī Ārija Šķepasta un Andra Kontauta latviešu tautasdziesmu apdares.

rigas-dome-1

riga-2

biedriba-3