Kļūda
  • JUser: :_load: nav iespējams ielādēt lietotāju ar id: 954

Latvijas novadu Siera diena 2010

Dalies:

2010.gad 19.jūnijā MEŽAPARKĀ no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00

No siera gatavošanas līdz siera zupai, no siera degustācijas līdz  lustīgai tirgošanai, no apbalvošanas līdz apdziedāšanai, no dziedāšanas līdz dancošanai.
Sadarbībā ar biedrību «Siera klubs» piedalās grupa  «Bellacord»,  Ogres «Violetais koris», Līvānu novada folkloras kopa «Turki», Rīgas folkloras kopa «Grodi», Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris «Austrums», Rīgas 45. vidusskolas deju kolektīvs «Čiekurs», Rīgas 49. vidusskolas deju kolektīvs «Zīļuks».

 

 

Latvijas novadu Siera diena ir svētki mūsu sentēvu lieliskajam un veselīgajam produktam – sieram, tā ražotājiem un ēdājiem. Šogad biedrība „Siera klubs” Latvijas novadu Siera dienu organizēs devīto reizi. Siera diena tiks sasaistīta ar Jāņu ielīgošanu, ar latviešu tradīciju popularizēšanu.

Līdz plkst. 11.00 būs sakārtots sieru tirgus no visiem Latvijas novadiem. Un tad Rīgas 6.vidusskolas pūtēju orķestris aicinās: „Sanāciet, sanāciet!”, jo plkst. 12.00 tiks atklāti svētki.

Skaļi dziedās Siera Gailis, vēstot, ka 3,5 metrus augstais siermaižu tornis uzbūvēts no vairāk nekā 30 kg AS „Rīgas piena kombināts” ražotajiem sieriem, un dalībnieki varēs izgaršot šo brīnumu.

rigas-dome-1

riga-2

biedriba-3